Ostatnie wiadomości:

Spraw radość Mikołajowi – napisz do niego list!

Wyjątkowy czas Świąt to okres nie tylko ciekawy i wyczekiwany przez dzieci. Lubią go również dorośli. Ale to właśnie dzieciaki mają ze świąt absolutnie najwięcej radochy. W szczególności jeśli chodzi o moment wręczania prezentów.

Tak jest – to naprawdę magiczna sprawa. Warto tu podkreślić, że szczególną radością napawa moment dostawania prezentów świątecznych, które nie wiadomo skąd biorą się pod choinką. Maluchy są przekonane, ze to robota Mikołaja, który jest odpowiedzialny za to, że pod choinką pojawiają się prezenty. Ale żeby takie prezenty pod choinkę mogły trafić, trzeba z Mikołajem się skontaktować, najlepiej drogą listowną.

Wiadomość

To naprawdę ciekawa sprawa, bo kartki czy listy, które dostaje Mikołaj z całego świata, mogą być bardzo cenną wskazówką dla nas. Jeżeli chodzi o to, żebyśmy potem mogli te prezenty faktycznie pod choinkę dostarczyć, no to trzeba się będzie naprawdę mocno zastanowić nad tym, jak pomóc dziecku w takim liście. Wiadomo, że dzieciaki są zawsze totalnie szczere i postrzegają świat zupełnie inaczej. W takim liście zawsze się przedstawią, zawsze będą też pisały, co u nich ciekawego się dzieje. Dodatkowo, potem gdy będą opisywać prezent, przeważnie zaznaczają, że były grzeczne.

Tak jest, grzeczność to klucz

Wiadomo, że dzieciaki mają czasami pewną tendencję do urwisowania, ale nie będzie to przecież jakieś przesadne, dzieci to po prostu dzieci i nie ma w tym niczego zaskakującego. Warto też zaznaczyć tutaj, że listy do mikołaja można znaleźć w gotowej formie w sieci można się posiłkować takim listem i dzięki temu, będzie sprawniejszy proces tworzenia. To też dobry punkt wyjścia i swego rodzaju inspiracja do działania, a to też naprawdę ważne, nie ma się co oszukiwać – dzieciaki uwielbiają czas świąt a listy do mikołaja będą naprawdę mocno wpisywały się w kontekst, który dotyczy szeroko rozumianego tworzenia listu. W związku z tym też najlepsze efekty będą się mogły przełożyć na to, że potem taki list będzie w stanie zdziałać prawdziwe świąteczne cuda.

Podobne wiadomości:  1. Zostaw swój komentarz!