Ostatnie wiadomości:

Samochód odpowiedni dla osób starszychKradzieże w kraju są coraz bardziej powszechne. Ludzie próbują dorabiać jak tylko się da i nie można im mieć tego za złe zwłaszcza gdy rządzą nami idioci. Wyjeżdżając na ulice narażeni jesteśmy na wiele niebezpieczeństw włącznie z wszechobecnymi smerfami którzy uniemożliwiają nam jazdę taką jak lubimy.

Kupujemy samochody po to by się nimi bawić nie zaś po to by dopłacać za każdą przekroczoną prędkość. Sportowe auta zazwyczaj jeżdżą szybko i denerwuje mnie to iż wsiadając do volvo s60 narażony jestem na nieprzyjemności. Powinniśmy mieć możliwość jazdy takiej jak chcemy i jak lubimy. Nie ograniczajmy się wymogami debili którzy nakładając na nas podatki i mandaty nabijają sobie kabzę. Prezydent poradzi sobie bez kolejnego basenu i samochodu tak samo jak i premier.

Samochód dla emeryta

Zamiast kraść nam pieniądze powinni oni zainwestować je w nasze dobro. Każdy mieszkaniec kraju powinien dostać przynajmniej samochód taki jak volkswagen passat za wieloletnią służbę ojczyźnie. Niestety dostajemy tylko emeryturę i to nie za dużą. Wielu z nas głoduje i żebrze właśnie przez wysokość emerytur które doprowadzają do śmierci z głodu naprawdę wielu z nas. Niestety nie wszyscy emeryci będą w stanie dożyć leciwego wieku stu lat i coraz więcej z nich wyjdzie na ulice by ze łzami w oczach błagać przechodniów o pieniądze.

Jaki samochód jest odpowiedni dla emeryta?

Jeżeli o mnie chodzi to zabrałbym pensje wszystkim politykom właśnie po to by kupić takiemu emerytowi na przykład volvo v40. Myślę że każdy z nich by się z tego ucieszył i że nie ma żadnych wyjątków w tej kwestii. Zresztą kto by nie chciał dostać samochodu za darmo. Chyba tylko jakiś psychopata ze szpitala w Choroszczy. Takie nagradzanie emerytów za ich pracę i życie powinno być coraz bardziej powszechne jednak w takim kraju jak Polska nie będzie to możliwe. Kupując takie auto jak volkswagen polo dalibyśmy je emerytowi a po jego śmierci trafiłoby do następnego. Wszystko by podlegało pojedynczej inwestycji a wielu ludzi byłoby naprawdę szczęśliwych. Inwestujmy więc w nowe volvo s40 dla dziadków i zbawmy świat!

Podobne wiadomości:  1. Zostaw swój komentarz!