Ostatnie wiadomości:

Pożyczki leasingowe - coraz bardziej popularneNie da się zaprzeczyć, że leasing to bardzo popularna forma finansowania, z której dość często się korzysta prowadząc przedsiębiorstwo. W Polsce taka forma finansowania została wyodrębniona z innych opcji jak między innymi wynajem. Leasing niewątpliwie jest przygotowaną opcją pod kątem przedsiębiorców i oni właśnie z tego finansowania będą mogli korzystać.

W tym momencie jednak nieco rynek się zmienił co związane było z tym, że w obiegu pojawiły się dofinansowania unijne. One zmieniły nieco spojrzenie na leasing, ponieważ finansowanie w takiej formie związane jest z pewnym okresem zobowiązania, w ramach którego płaci się comiesięczne raty. Dlatego, gdy przedsiębiorca chciał decydować się na leasing pojawiał się problem z rozliczeniem finansowania unijnego. Trzeba było czekać z tym do momentu aż umowa leasingu się kończyła. Stało się to istotnym problemem dla przedsiębiorców, szczególnie że dodatkową trudnością było również samo uzyskanie dofinansowania w momencie, gdy chciało się korzystać z leasingu. To nieco kłopotliwa sytuacja, która sprawiła, że osoby korzystające z unijnych dofinansowań zamiast wybierać leasing szli do banku i korzystali z kredytów. Dzięki temu dofinansowanie będzie można rozliczyć bez problemu w ramach jednorazowych działań. To sprawiło, że firmy leasingowe zaczęły tracić.

Oferta pożyczek leasingowych

W związku ze stratą klientów na rynku pojawił się taki produkt jak pożyczka leasingowa. To właśnie w ten sposób firmy leasingowe chciały odpowiedzieć na potrzeby osób korzystających z dotacji. Pożyczka leasingowa pozwoliła im ponownie przyciągnąć do siebie klientów, którzy nawet gdy korzystali z dofinansowania mogli skorzystać z oferty firmy leasingowej i jednocześnie nie mieli problemu z tym, by takie dofinansowanie rozliczyć. Z czasem pożyczka leasingowa stała się dość popularną opcją i zaczęła przyciągać zainteresowanie takich osób, które nie korzystały z dofinansowania, ale zainteresowały się pożyczką zamiast kredytowania czy też tradycyjnego leasingu.

Więcej dowiesz się na https://www.scmultirent.pl/

Podobne wiadomości:  1. Zostaw swój komentarz!Musisz być zalogowany, aby móc komentować.