Ostatnie wiadomości:

Nowoczesne samochodyKażdy mężczyzna jest fanem dobrych samochodów. Kupując nowe auto dowartościowujemy swoje ego i sprawiamy sobie nową zabawkę która na pewno umożliwi nam zabawę z wieloma pięknymi kobietami. Firmy developerskie co roku prześcigają się w ofertach dotyczących nowych modeli swoich aut.

Technika idzie na przód dlatego też nikogo nie dziwi fakt iż współczesny ford focus przypomina bardziej statek kosmiczny niż środek transportu. Jednak jest to na pewno bardzo dobre dla każdego fana gadżetów. Nie narzekajmy wiec na postęp technologiczny tylko nauczmy się korzystać z jego dobrodziejstw. Tak samo wszyscy narzekają na Internet chociaż nie wiedzą nawet o tym jak bardzo jesteśmy współcześnie od niego zależni. Nawet kupując nowe audi a4 zazwyczaj korzystamy ze sklepów internetowych.

Sportowe samochody

Sieć Web rozleniwiła społeczeństwo jednak na pewno też ułatwiła życie wielu z nas którzy nie mogą się ruszać. Chcąc załatwić ważne sprawy czy dokonać przelewu możemy skorzystać z komputera we własnym domu i nie można zapominać o tym jak bardzo dobrym jest to wyjściem. Każdy fan szybkich aut może również skorzystać z multimediów takich jak gry komputerowe. Jeżeli nie stać nas na sportowy samochód taki jak ford mondeo to możemy pojeździć nim na wirtualnych torach wyścigowych. Jest to również jednym z najbardziej popularnych udogodnień XXI wieku z których korzysta naprawdę wielu z nas.

Samochód, a subkultury

Niektórzy się do tego nie przyznają jednak lubią bardzo pojeździć wirtualnym audi a6 bez względu na wiek. Myślę że największym problemem współczesnego człowieka jest to iż za bardzo dba o swój image. Wyrabiamy go całe życie i później bardzo ciężko jest zejść z raz wytyczonej ścieżki. Wstyd zabija od środka każdego fana gier komputerowych który ze swoją pasją musi zamykać się w domu. Polacy to dziwny naród dlatego nie dziwi mnie to jak wiele jest wśród nas samobójstw. Ludzie są gnębieni za to jacy są i za to że potrafią być inni. Należenie do odpowiedniej grupy społecznej jest więc niezwykle ważne. Samochody pozostają więc też w sferze przynależności (symboliki) danej subkultury. Wszyscy dresiarze będą więc widziani przy aucie takim jak ford eskort. Zaś innych znajdziemy przy autach takich jak ford transit. Jest to dobre gdyż możemy rozróżnić te wszystkie subkultury również po tym jakim samochodem jeździ.

Podobne wiadomości:  1. Zostaw swój komentarz!