Ostatnie wiadomości:

Ile kosztuje awaryjne otwieranie aut w WarszawieZdarzają się w życiu takie sytuacje, kiedy to przez przypadek zatrzaśniemy klucze w samochodzie. Oczywiście są to bardzo nieprzyjemne chwile, które kosztują nas sporo nerwów i niekiedy dość sporych wydatków finansowych. Jeżeli przydarzy się nam taka sytuacja, to powinnyśmy zapomnieć o samodzielnym rozwiązaniu problemu.

W sieci jest sporo stron internetowych, które poświęcone są tematyce związanej z otwieraniem zamków samochodowych bez kluczyka. Porady te jednak są mało przydatne, a co gorsza możemy narobić sobie więcej szkód niż pożytku. Jeżeli zdarzy się nam zatrzasnąć kluczyki w aucie to najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc profesjonalnych firm.

Na naszym rynku na szczęście istnieje bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują awaryjne otwieranie aut w bardzo przystępnej cenie. Według najnowszych statystyk, w Warszawie za awaryjne otwieranie drzwi przyjdzie nam zapłacić od 100 do 250 zł w zależności od modelu samochodu. Najmniej kosztuje oczywiście otwieranie zamków w starszych samochodach, które nie posiadają podwójnego ryglowania. W takich autach otworzenie awaryjnie samochodu będzie nas kosztować około 120 zł. W przypadku młodszych samochodów do 14 lat, które również nie posiadają podwójnego ryglowania przyjdzie nam zapłacić około 150 zł. Na największe koszty mogą być narażeni właściciele samochodów z podwójnie ryglowanymi zamkami. W tym przypadku za otwarcie samochodu przyjdzie nam zapłacić nawet 250 zł. Cena może również wzrosnąć jeżeli zamek naszego pojazdu będzie uszkodzony.

Sprawdź też: autopomoc Warszawa

Jak widać fachowa pomoc drogowa swoje kosztuje, dlatego też powinnyśmy zawsze uważać, aby taka sytuacja nigdy nam się nie przydarzyła. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim właściciele pojazdów ze ścianami grodziowymi, którzy chcą awaryjnie otworzyć bagażniki. W przypadku takich aut jak np. BMW, Mercedes, czy Volvo przyjdzie nam zapłacić nawet 450 zł za otwarcie awaryjnie zamka. Korzystając z autopomocy warto również wybierać rzetelne i profesjonalne firmy, które nie będą uczyć się otwierania zamków na naszym samochodzie, tylko profesjonalnie podejdą do swojego zadania i zaoferują nam usługi na wysokim poziomie.

Podobne wiadomości:  1. Zostaw swój komentarz!